Publicat 27 Ian 2020 | Reactualizat 24 Feb 2020 | Expiră 27 Feb 2020

DIRECTOR VANZARI SUCURSALA TARGU MURES

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare ;
​- Buna cunoastere a mediului de afaceri local;
- Experienta anterioara in vanzari IMM in domeniul bancar;
- Abilitati excelente de comunicare si relationare, capacitate de influenta si negociere;
- Focus spre rezultat si dezvoltarea afacerii;
- Flexibilitate si adaptabilitate;
​- Disponibilitate pentru munca de teren;
- Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Promoveaza si vinde produselor societatii oferind clientilor consiliere financiara;
- Reprezinta forta de vanzare pe segmentul de clienti PJ si promoveaza imaginea societatii;
- Urmareste evolutia relatiilor cu clientii din portofoliul detinut si fidelizarea acestora;
​- Analizeaza si verifica actele necesare acordarii creditului

BENEFICII
- Pachet salarial motivant corelat cu performantele obtinute;
- Tichete de masa
​- Laptop

Cu o prezenta de 10 ani pe piata serviciilor financiare din Romania, RoCredit IFN SA este o instituție financiară nebancară, cu capital integral romanesc, ce oferă soluții de microcreditare destinate nevoilor de finanțare din mediul de afaceri din România.
RoCredit IFN SA, isi propune sa devina un reper al excelenței în domeniul microfinanțării și să contribuie activ la dezvoltarea sustenabilă a mediului de afaceri antreprenorial din România.

Expirat
DIRECTOR VANZARI SUCURSALA TARGU MURES  -  ROCREDIT IFN SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles