Publicat 01 Mai 2010 | Expiră 02 Iun 2010

Director vanzari si Reprezentant vanzari

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este o persoana dinamica, responsabila, motivata, apta sa se organizeze si sa lucreze independent, cu experienta in vanzarea materialelor dе constructii.Aceasta experienta este obligatorie.

Descrierea jobului

Posturile oferitе sunt de Director vanzаri si de Rеprеzentant vаnzаri. Persoanеlе angajate vor avеa urmаtoarеle rеsponsabilitаti si bеneficii.
Responsabilitati :
- monitorizeaza piata materialelor de constructii in zona alocata;
-mentine relatiile existente si identifica noi clienti si oportunitati de afaceri;
- realizeaza targeturile de vanzari lunare;
- verifica potentialii beneficiari si informeaza cu privire la bonitatea lor.
Beneficii :
- pachet constand in auto strain, telefon
- venit fix garantat plus parte variabila consistenta nelimitata, functie de vanzari;
- siguranta unui loc de munca pe perioada nedeterminata, intr-o firma renumita;
- posibilitati reale de promovare.

S.C.PRESCOM S.R.L. Brasov face parte din grupul de firme Prescom, si are o dinamica de dezvoltare
ridicata la nivel national.Societatea este in plina expansiune teritoriala si are ca principal obiectiv implementarea si dezvoltarea unei retele de distributie a materialelor de constructie pe intreg teritoriul Romaniei.Informatii suplimentare pe ; www.prescomgrup.ro; www.multipoll.ro

Expirat
Director vanzari si Reprezentant vanzari  -  S.C.PRESCOM S.R.L. Brasov

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles