Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 28 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Director vanzari servicii de publicitate

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Studii superioare finalizate,
- Sa aiba o buna intelegere a pietei de publicitate pe zona media de business (atat agentii, cat si clienti directi),
- Sa aiba conexiuni relevante in zonele descrise mai sus,
- Sa aiba un istoric relevant de realizari – de preferinta pe acest segment de media,
- Sa demonstreze constanta in eforturi pe termen lung,
- Permis de conducere cat.B,
- Limba engleza – nivel mediu/avansat,
- Excelente abilitati de comunicare,
- Persoana organizata, centrata pe solutii, cu foarte bune abilitati de negociere.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Este responsabil sa se incadreze in tintele si obiectivele de vanzari de publicitate stabilite de management,
- Abordeaza in mod activ si structurat o gama cat mai mare de clienti potentiali, agentii de publicitate si/sau companii, din orice domeniu, pentru a vinde publicitate acestora,
- Prezinta saptamanal managementului idei, variante, optiuni, scenarii pentru atragerea unui volum cat mai mare si mai eficient de publicitate de la clienti, precum si rezultatele obtinute,
- Este responsabil de rezultatele echipei de vanzari,
- Asigura training permanent echipei de vanzari.

Oferta:
- Pachet salarial motivant,
- Echipa tanara, creativa si entuziasta,
- Foarte bune conditii de lucru (redactie in zona centrala).

Revista de business cu cel mai bun produs media de pe nișa sa.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Director vanzari servicii de publicitate  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles