Director Vanzari Satu-Mare

Topagrar S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Vrei sa participi la un proiect inedit,lucrand intr-o echipa profesionista, tanara cu
colegi seriosi si sinceri ?
Vino in echipa noastra si nu vei regreta.

Descrierea jobului

Organizarea, coordonarea si verificarea functionarii sistemelor de vanzari,.Reprezinta
interesele societăţii în raport cu clienţii şi potenţialii clienţi din segmentul pe care
activeaza.

Topagrar face parte dintr-un grup de firme cu capital german activand in domeniul
productiei alimentare si agricole.
Fabricam produse alimentare-sucuri de fructe si conserve de legume si fructe din
legumele si fructele produse in fermele proprii certificate ecologic. Promovam un stil
de viata sanatos bazat pe o alimentatie sanatoasa. O buna parte a productiei se
livreaza la export dar dorim sa accesam si clientii din regiunea noastra.

CV-urile se pot depune la adresa de e-mai : monica-maria.butka@lindner-group.com
Informatii la telefon : 0739866707.
Publicat 28 iul. 2022 Reactualizat 11 aug. 2022 Expiră 27 aug. 2022