de ani Fără Frică...

Publicat 24 Mai 2006 | Reactualizat 14 Iun 2006 | Expiră 24 Iun 2006

DIRECTOR VANZARI pentru Timisoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

Experienta minim 3 ani in vanzari
Studii superioare economice sau tehnice
Permis de conducere categoria B
Limba engleza nivel avansat, cunoasterea limbii germane constituie avantaj
Abilitati de conducere, fomare de echipe

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- prospectarea pietei
- ofertare la clienti
- mentinerea legaturii cu clientii si fidelizarea lor
- realizarea de rapoarte in urma deplasarilor la clienti
- propunerea de modificare de pret in functie de interesele organizatiei
- sesizarea oportunitatilor existente pe piata
- monitorizarea concurentei
- propunerea de strategii de comunicare/vanzare

Oferta: salariu atractiv
masina, laptop, telefon cu minute incluse, prime

Daca sunteti interesat(a) de aceasta oferta va rugam sa ne trimiteti un CV detaliat in limbile Romana si Engleza specificand pozitia pentru care aplicati la email: cv @cbs.ro

CASABLANCA SERVICES - Professional Recruitment Agency
Splaiul T. Vladimirescu nr 12, Ap. nr. 2
300195 Timisoara
Timis, Romania
tel/fax: 0040-256-201919
tel. 0040-356-424471
Email:cv @yahoo.com
Website: www. cbs.ro

Expirat
DIRECTOR VANZARI pentru Timisoara  -  CASABLANCA SERVICES

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles