Publicat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iul 2019

DIRECTOR VANZARI ORADEA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare economice;
​- Buna cunoastere a mediului de afaceri local;
- Experienta anterioara in vanzari IMM in domeniul bancar;
- Abilitati excelente de comunicare si relationare, capacitate de influenta si negociere;
- Focus spre rezultat si dezvoltarea afacerii;
- Flexibilitate si adaptabilitate;
​- Disponibilitate pentru munca de teren;
- Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Promoveaza si vinde produselor societatii oferind clientilor consiliere financiara;
- Reprezinta forta de vanzare pe segmentul de clienti PJ si promoveaza imaginea societatii;
- Urmareste evolutia relatiilor cu clientii din portofoliul detinut si fidelizarea acestora;
​- Analizeaza si verifica actele necesare acordarii creditului

BENEFICII
- Pachet salarial motivant corelat cu performantele obtinute;
- Tichete de masa
​- Laptop

Expirat
DIRECTOR VANZARI ORADEA  -  ROCREDIT IFN SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles