Publicat 06 Ian 2019 | Reactualizat 03 Feb 2019 | Expiră 06 Feb 2019

Director Vanzari Autovehicule Rulate - www.plusautorulate.ro

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Criterii de eligibilitate:
1.Studii superioare;
2. Cunostinte bune de MS Word, Excel, Power Point, Outlook si Internet Explorer;
3. Experienta in vanzari de minim 5 ani;
4. Limba engleza nivel mediu;
5. Permis de conducere categoria B cu experienta;

Competente personale:
1. Persoana orientata spre atingerea obiectivelor si informare continua despre ce este nou in piata auto;
2. Persoana stabila si loiala, dedicata constructiei si dezvoltarii unui proiect pe termen mediu si lung;
3. Persoana care sa formeze si coordoneze o echipa

Descrierea jobului

Vei coordona si dezvolta o echipa de consultanti de vanzari auto profesionisti.
Vei coordona achizitiile si vanzarile de auto rulate care provin din TRADE IN, BUY BACK, LEASING etc
Vei crea o experienta de cumparare exceptionala clientilor PLUSAUTO RULATE si iti vei putea pune amprenta personala in intelegerea nevoilor, consilierea si comunicarea cu clientii, depasindu-le asteptarile si facandu-i sa isi doreasca sa revina si ei si prietenii lor.
Vei primi salariu fix si comisioane din vanzari foarte motivante intr-un mediu de lucru profesionist cu posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o echipa tanara si dinamica.
Iar ca sa descoperi experienta PLUSAUTO RULATE intra pe www.plusautorulate.ro

Plusauto RULATE este un departament al companiei PLUSAUTO- dealer Ford si Opel cu 4 complexe integrate, showroom-service-piese deschimb auto, in Craiova, Slatina, DT Severin. Totodata Plusauto face parte din grupul de firme ARHI DESIGN, PLUSHOTEL, PLUSAQUA, PLUSASIG.
Datorita serviciilor extraordinare, a experieentei, a masinilor cu isoric cunoscut, marca PLUSAUTO RULATE s-a impus pe piata auto din intreaga Oltenie si nunmai.
Mediul de lucru este perfect pentru a oferii posibilitati de afirmare profesionala si personala, intr-un domeniu care creste si intr-o companie de mare prestigiu.

Vino si intra in marea familie Plusauto!

Cererile de angajare sunt asteptate pe adresa adrian.marasescu@plusauto.ro.

Expirat
Director Vanzari Autovehicule Rulate - www.plusautorulate.ro  -  PLUSAUTO SRL