Director Unitate

S.C Corebos SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Peste 1 an experienta anterioara ca Manager/ Sef de Sala/ Coordonator Echipe
- Orientare spre calitate, rezultate si atingerea obiectivelor
- Creativitate, abilitatea pentru a pozitiona restaurantul in topul preferintelor clientilor
- Cunostinte de alimentatie publica/restaurant/fast-food-uri.
- Abilitati de planificare, organizare si coordonare a echipei
- Cunostinte de operare PC/ pachet Microsoft Office
- Abilitati orientate spre satisfacerea clientului
- Dai dovada de implicare, seriozitate, pasiune pentru meserie

Descrierea jobului

- Asigura calitatea preparatelor si a servirii din toate punctele de vedere
- Asigura respectarea tuturor normelor si procedurilor companiei
- Cunoaste clientii cheie si participa activ la procesul de vanzare
- Contribuie la realizarea obiectivelor de vanzari
- Raspunde de pregatirea si instruirea personalului
- Reprezinta firma in fata organelor de control si a institutiilor statului si este raspunzator de respectarea procedurilor de lucru si a legislatiei in vigoare
- Intocmirea si transmiterea rapoartelor periodice catre celelalte departamente

Spartan Restaurant este unul dintre cele mai mari lanțuri de restaurante de tip fast-food din România cu produse care au la bază carne rotisată, vânzând cu prioritate gyros și souvlaki. Specialitățile Spartan sunt inspirate din bucătăria grecească însă modul de prepare este unul propriu, iar gama largă de ingrediente duce la o combinație unică de gusturi

Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022