Publicat 29 Dec 2020 | Reactualizat 26 Ian 2021 | Expiră 29 Ian 2021

Director Teritorial Ingrijirea Plantelor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Diplomă(e) absolvire Agronomie/alte specializări în Agricultura cu o vastă experiență în managementul vânzărilor
Orientat către afaceri și dezvoltare
Cunoaștere solidă a Pieței de Biostimulatori, Îngrășăminte lichide
Abilitatea de a dezvolta/gestiona parteneriate cu distribuitori și /sau de clienți finali, societăți importante pe piața locală
Disponibil(ă) pentru deplasări 50 % din timp
Limba: Romană, Engleză
Bărbat / femeie de încredere

Descrierea jobului

Misiunile dvs. principale:
Coordonați activitățile departamentului Plant Care (Îngrijirea Plantelor) în România
Asigurați creșterea și respectarea bugetelor definite în planul de afaceri
Sunteți contactul principal pentru clienții de referință
Monitorizați dezvoltarea produselor în relație cu echipa “Dezvoltare”
Acționați proactiv în proiecte și parteneriate pentru implementarea permanentă a activităților diviziei Plant Care a Grupului Olmix în Romania
Dirijați recunoașterea tehnologiilor, brandurilor și imaginii grupului
Realizați bugetele și monitorizarea analitică a performanțelor comerciale
Desfășurați toate activitățile pentru sprijinirea afacerilor diviziei Plant Care.

Olmix Eco este filiala Grupului Olmix, care a luat ființă din dorința de a găsi alternative naturale la aditivii utilizați în agricultură, devenind, în prezent, unul dintre specialiștii mondiali majori în biotehnologii marine și în chimie verde.

Grupul Olmix oferă soluții naturale pentru hrana și sănătatea plantelor, animalelor și oamenilor, realizând un lanț alimentar și sanitar complet și corent, grație algelor!

Compania are 12 unități de producție în Europa, 1 în Asia și caracterul său inovator, în acord cu schimbarea reglementărilor de mediu din lume, constituie o referință importantă în dezvoltarea sustenabilă.
www.olmix.com

Expirat
Director Teritorial Ingrijirea Plantelor  -  Olmix Eco

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles