Publicat 27 Iun 2021 | Reactualizat 25 Iul 2021 | Expiră 28 Iul 2021

Director sucursala - Oradea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in conducerea unei echipe
- Experienţă în vânzări, eventual coordonarea unei echipe de vanzari
- Bune abilitati de comunicare si prezentare
- Permis de conducere categoria B
- Abilitati de coordonare, verificare si ghidare a echipei de vanzari
- Ingeniozitate, idei creative pentru maximizarea rezultatelor celor din subordine

Descrierea jobului

- Coordoneaza si dezvolta activitatea sub marca Izolatii Naturale (www.izolatiinaturale.ro) la nivel local (Bihor)
- Coordoneaza echipa de vanzari si echipa de executie
- Raporteaza catre managementul superior activitatea sucursalei
- Urmareste activitatea zilnica a agentilor de vanzari (prospectare, raportare, ofertare, incheiere vanzare)
- Participa activ la recrutarea angajatilor noi din sucursala condusa si la trainingul acestora
- Urmareste realizarea obiectivelor de vanzari
- Analizeaza tendintele pietei si propune strategii conforme cu potentialul zonei
- Implementeaza programele de masurare a satisfactiei clientilor, propune masuri de imbunatatire
- Stabileste obiectivele si sarcinile angajatilor din subordine si prioritatile in executarea acestor sarcini
- Ajuta la dezvoltarea profesionala a angajatilor din subordine si le ofera acestora suport in indeplinirea obiectivelor

Suntem o companie in plina dezvoltare cu peste 60 de angajati, cu o vasta experienta in domeniul izolatiilor cu materiale naturale, sub marca Izolatii Naturale.

Vorbesc despre noi cele peste 3500 de case izolate cu fibre de celuloza marca Izolatii Naturale, dar si cele peste 150 de case eficiente energetic construite in Romania, Franta, Austria, Germania si Ungaria.

Expirat
Director sucursala - Oradea  -  Case Călduroase S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles