Publicat 14 Sep 2017 | Reactualizat 12 Oct 2017 | Expiră 15 Oct 2017

Director Service, Consilier service, Specialist Marketing

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Excelente abilitati de comunicare si negociere;
Orientare spre clienti si dezvoltarea relatiilor;
Atitudine proactiva;
Orientare catre rezultate si performanta;
Amabilitate si perseverenta;
Capacitate de organizare a activitatii individuale si a echipei de vanzari;
Cunostinte operare PC.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Elaborarea strategiilor comerciale si de marketing in cadrul echipei de vanzari si motivarea acesteia;
Stabilirea si dezvoltare relatiilor profesionale cu clientii si potentialii clienti ai companiei si promovarea imaginii companiei;
Trasarea obiectivelor de volum si calitate pentru consilierii de vanzari;
Urmarirea zilnica a activitatii personalului din subordine pentru asigurarea aplicarii corecte a procedurilor de vanzare;
Realizarea ansamblului de obiective (volume si performante comerciale, rentabilitate, calitate)
Formarea si implementarea proceselor de vanzare, si a politicii de calitate in cadrul echipei;
Urmarirea indeplinirii obiectivelor si analizarea rezultatelor;
Evaluarea activitatii personalului din subordine;
Intocmirea rapoartelor de rezultat catre Directorul General al companiei.

BENEFICII:
Posibiliatea unei cariere pe termen lung
Activitatea in cadrul unei echipe tinere
Programe de instruire specifice;
Oportunitatea de a-ti dezvolta cariera intr-un mediu dinamic si profesionist, reprezentand una dintre cele mai dinamice auto din lume;
Pachet salarial motivant: salariu fix + bonusuri substantiale in functie de performanta

Descrierea companiei

DEALER AUTORIZAT DACIA RENAULT NISSAN ZONA BUZAU-VRANCEA
DETALII LA http://www.generalautocom.ro/

Expirat
Director Service, Consilier service, Specialist Marketing  -  General Autocom S.R.L.