Director regional vânzări Bulgaria (limba bulgara obligatorie)

ASISOFT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Absolvent de studii superioare (de preferat tehnice);
- Cunoașterea limbii bulgare scris și vorbit la nivel experimentat (nativ) precum și a limbii române;
- Abilități excelente de comunicare;
-Abilități de operare PC (calcul tabelar, procesare de text, poștă electronică)
- Energie și pasiune pentru vânzări;
- Plăcerea de a interacționa cu clienții;
- Abilități de vânzare și negociere;
- Abilități de interrelaționare și de comunicare;
- Perseverent, ambițios și încrezător în reușita profesională;
- Înțelege și își asumă responsabilitatea acțiunilor și deciziilor sale;
- Atitudine pozitivă, auto-motivat, insistent;
- Motivat să promoveze;
- Experiență în vânzări de minim 2 ani, pe o poziție similară în cadrul unei companii;
- Posesor de permis categoria B2 și să fie conducător auto activ;
- Constituie avantaj: cunoștințe, calități manageriale / coordonare.

Descrierea jobului

- Identifică și atrage clienți noi, comunică și menține relații strânse cu aceștia;
- Comunică telefonic cu clienții (peste 50% din timp);
- Interacționează direct cu reprezentanții companiilor colaboratoare din Bulgaria din domeniul auto și nu numai;
- Planifică și organizează activitățile proprii în conformitate cu targeturile lunare ale departamentului și realizează activitățile asumate;
- Întocmește rapoarte cu vânzările și activitățile lunare;
- Are perspective reale de promovare în concordanță cu performanțele obținute;
- Oportunitate de a lucra pentru clienți renumiți.

Activitatea se va desfășura la sediul din București, precum și pe teritoriul Bulgariei.

Beneficii:
- Salariu de încadrare fix + bonus de performanță;
- Oportunitate de carieră pe termen lung, într-un mediu de lucru aflat în continuă dezvoltare;
- Oportunitate de a lucra în cadrul unor proiecte interesante și variate, în industria auto și piața financiară.

Asisoft este o companie dinamică, care a reușit de peste 10 ani să fie printre liderii de piață în domeniul serviciilor oferite pieței auto, de asigurări, reparații, dezmembrări și nu numai.
Soluțiile promovate de Asisoft sunt adaptate nevoilor pieței, având în vedere implementarea unor măsuri stricte de protecţie a datelor.
Într-o lume în care informația a devenit cea mai importantă resursă în orice economie, Asisoft vine în sprijinul accesului la succes, tocmai furnizând informații și soluții pentru clienții săi.
Prețuim clienții, prețuim angajații care își asumă efortul de a evolua și crește împreună.
Publicat 22 Sept. 2022 Reactualizat 22 Oct. 2022 Expiră 22 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.