DIRECTOR REGIONAL - DEPARTAMENT VANZARI UTILAJE

SC MUNAX SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare tehnice, economice sau agrare
  • Minim 5 ani experienta in conducerea comerciala a unei echipe de cel putin 10 angajati
  • Cunoasterea limbii engleze - conditie obligatorie
  • Cunoasterea limbii maghiare si/sau germane - prezinta avantaj
  • Cunostinte in domeniul utilajelor agricole
  • Cunostinte bune operare PC
  • Disponibilitate la deplasari in teritoriul arondat
  • Calitati excelente de comunicare si negociere
  • Experienta in vanzari directe

Descrierea jobului

  • Coordonarea activitatii reprezentantilor comerciali din teritoriul arondat
  • Pregatirea si realizarea planului de vanzari
  • Mentinerea legaturii cu clientii si furnizorii, in scopul realizarii planului de vanzari
  • Analiza oportunitatilor privind stabilirea de noi parteneriate
  • Planifica, organizeaza, participa la expozitiile de profil, prezentari, demonstratii

Infiintata in 2003, MUNAX este o companie cu capital strain privat care are ca principalale activitati comercializarea utilajelor agricole, furnizarea pieselor de schimb si service. Cele 13 puncte de lucru, uniform distribuite pe intreg teritoriul Romaniei, asigura legatura permamenta cu clientii din agricultura si din alte domenii.

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 7 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.