Publicat 16 Feb 2019 | Expiră 19 Mar 2019

DIRECTOR REGIONAL DE VANZARI (RSM) ARDEAL

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta de min 3 ani pe o pozitie similara
Permis de conducere categoria B
Excelente abilitati de comunicare si negociere
Persoana dinamica, organizata, responsabila

Descrierea jobului

- subordonat Directorului de Vanzari
- administreaza portofoliul de clienti existenti si initiaza contacte cu clientii potentiali
- prezinta si promoveaza produsele in conformitate cu politica comerciala a companiei
- realizeaza obiectivele comerciale trasate de conducerea companiei
- urmareste incasarea, in termenul stabilit, a soldurilor din piata

Beneficii:
- masina
- laptop
- telefon
- bonusuri

Producator si distribuitor de materiale de constructii- produse chimice.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

DIRECTOR REGIONAL DE VANZARI (RSM) ARDEAL  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles