Publicat 14 Feb 2017 | Expiră 18 Mar 2017

DIRECTOR PUNCT DE LUCRU si COORDONATOR ECHIPA DE CURATENIE

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Poti fi colegul nostru in echipa companiei noastre daca ai urmatoarele abilitati :

Pt postul de Director punct de lucru:

Studii superioare in domeniul tehnic ;
Cunostinte de operare PC (MS Office(Excel), Outlook);
Cunostinte avansate de limba engleza;
Experienta anterioara in coordonarea echipelor si a managementului de personal;
Capacitate de rezolvare rapida a sarcinilor,implicare si proactivitate;
Permis de conducere categ B.

Pt postul de Coordonator Echipa de Curatenie

Studii medii, studiile superioare reprezinta un avantaj;
Experienta in domeniul curateniei sau in domenii conexe;
Capacitatea de organizare, corectitudine, seriozitate;
Adaptabilitate pentru a lucra in echipa;
Cunostinte de operare PC (MS Office, Outlook);
Disponibilitate la program prelungit si disociat;

Descrierea jobului

Ca si Director punct de lucru va trebui sa te ocupi de urmatoarele activitati :

Coordonarea personalului din subordine ;
Efectuarea managementului de personal;
Prospectarea pietei in vederea dezvoltarii activitatii;
Identificarea solutilor si echipamentelor optime de prestare a serviciilor de curatenie;
Participa la negocierea contractelor cu clienţii repartizaţi sau la solicitarea agentilor comerciali,
Gestionarea clientilor si a eventualelor nemultumiri aparute la acestia.
Urmarirea obiectivelor de dezvoltare a firmei, in concordanta cu strategia elaborata de administratie.
Stabilirea obiectivelor coordonatorilor din subordine si a modalitatilor de masurare a gradului de realizare a obiectivelor.

Ca si Coordonator echipa de curatenie va trebui sa te ocupi de urmatoarele activitati :

Coordonarea serviciilor de curatenie pentru a asigura prestarea acestora ;
Intocmirea pontajelor lunare si a graficelor de lucru ale angajatilor;
Verificarea respectarii programului de lucru si a calitatii serviciilor prestate;
Organizarea succesiunii si frecventa activitatilor la clientii existenti;
Instruirea echipelor privind modul de folosire a materialelor si echipamentelor;
Verificarea activitatii prestate de catre operatorii de curatenie ;
Dimensionarea stocului de materiale necesar inceperii activitatii;
Planificarea activitatilor zilnice si coordonarea agentilor de curatenie din subordine;
Intocmirea pontajelor lunare a angajatilor si transmiterea acestora catre departamentul de Resurse Umane.

Sky Group Facility S.R.L. va ofera solutii de Facility Management (instalare, intretinere, operare, administrare si dezafectare) pentru toate tipurile de proprietati: spatii industriale, spatii de birouri, centre comerciale si de retail, institutii administrative si de invatamant, show-room-uri, spitale, complexe rezidentiale, hoteluri, restaurante.

Ne dezvoltam in mod continuu portofoliul de servicii, prezenta geografica si capacitatile tehnice pentru a raspunde tuturor solicitarilor clientilor care doresc sa-si externalizeze serviciile de Facility Management.

Expirat
DIRECTOR PUNCT DE LUCRU si COORDONATOR ECHIPA DE CURATENIE  -  SKY GROUP FACILITY