Director punct de lucru Bucuresti

CARPATLIFT SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Are studii superioare tehnice sau economice
- Are experienta intr-un post similar
- Are experienta intr-un post de manager vanzari
- Are o capacitate deosebita de organizare si concretizare
- Are cunostinte tehnice (in domeniul stivuitoare, masini agricole, autoutilitare, etc)
- Are experienta in service stivuitoare, service auto sau service utilaje
- Cunoaste pachetul MS Office (nivel avansat) si are capacitatea de a asimila rapid noi software-uri (SAP)
- Are abilitati excelente de comunicare (scrisa si verbala) si de negociere in vederea atingerii obiectivelor
- Acorda o atentie deosebita detaliilor insa are capacitatea abstractizarii si de a identifica si sintetiza ideile principale
- Are capacitatea de a lucra in echipa , dar in acelasi timp si individual
- Are cunoștințe de limba engleza nivel mediu

Descrierea jobului

Descriere job:
- Organizarea si coordonarea tehnica, administrativa si comerciala a punctului de lucru Bucuresti
- Prezinta, promoveaza si vinde produsele in conformitate cu standardele si politica firmei;
- Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti.
- supravegheaza / analizeaza rapoartele departamentelor din subordine

Beneficii:
- Masina de serviciu + Salariu fix+bonus
- Telefon mobil

SC CARPATLIFT SRL este o compania infiintata in 1999, avand ca obiect principal de activitate vanzare, reparare si inchiriere stivuitoare. Carpatlift este reprezentant Clark, Pramac si Hangcha in Romania. Pentru mai multe detalii vizitati site-ul: www.carpatlift.ro
Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022