Publicat 08 Iul 2019 | Expiră 26 Iul 2019

Director Productie ( Tehnic )

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

- Minim 5 ani de activitate in domeniul productiei de preferinta confectii metalice si in functii de conducere;
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
- Studii superioare tehnice finalizate;

Descrierea jobului

- Coordonarea procesului de productie in vederea realizarii productiei planificate, in conformitate cu cerintele clientului,obiectivele, programul si standardele de calitate ale firmei;
- Raspunde de respectarea planificarii productiei;
- Elaboreaza si urmareste planul saptamanal;

Domeniul de activitate al firmei este fabricarea de confecții și structuri metalice sudate.

Expirat
Director Productie ( Tehnic )  -  Deva Steel Corporation

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles