Publicat 28 Dec 2016 | Expiră 29 Ian 2017

DIRECTOR PRODUCTIE (INGINER CHIMIST) - jud Sibiu

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii universitare de chimie
Experienta pe o pozitie similara
Experienta in domeniul metalurgic constituie avantaj
Atitudine pro-activa
Abilitati de coordonare, comunicare si motivare a echipei din subordine
Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze

Descrierea jobului

Planificarea procesului de productie
Asigura implementarea documentatiei tehnice in procesul de productie si urmareste respectarea procedurilor tehnice de lucru
Organizeaz activitatea sectiei de productie si a personalului
Managementul echipei din subordine (60-80 persoane)
Colaboreaza cu celelalte departamente din cadrul societatii

Se ofera:
Cariera intr-un grup international foarte puternic
Nivel salarial foarte atractiv
Autoturism de serviciu

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane cu sediul in Sibiu, activa in principal in Transilvania si oferim servicii de calitate de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management. Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri pentru care am dus la capat proiecte de recrutare de succes ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din zona Sibiu.

Aceasta pozitie o cautam pentru clientul nostru, companie cu capital strain din judetul Sibiu.

Expirat
DIRECTOR PRODUCTIE (INGINER CHIMIST) - jud Sibiu  -  SC RECRUT'ART SRL