Director Operational Regional

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Briteon Romania angajeaza Director Operational Regional pentru zona de vest.

Daca doriti sa lucrati intr-o companie nationala, dinamica si in dezvoltare, asteptam cu interes candidatura dvs.
Caditatul ideal:
- Studii superioare. (constituie avantaj )
- Cunostinte pachet MS Office.
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare.
- Foarte bune abilitati de negociere.
- Foarte bune abilități de organizare si coordonare.
- Capacitate de analiză si sinteză.
- Rezistentă la stres.
- Disponibilitate pentru deplasari in tara.
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
- Organizează, execută, conduce si controlează activitatea din zona de responsabilitate.
- Raportează rezultatele obtinute.
- Implementează si executa cu succes politica de dezvoltare a companiei.
- Implementează, execută, urmăreste si raportează stadiul actiunilor intreprinse pentru atingerea obiectivelor.
- Mentine standardele companiei si imaginea ei livrand servicii de o inalta calitate si profesionalism.
- Este in permanenta la curent cu informatile sau serviciile nou aparute in companie.
- Colaboreaza permanent cu celelalte departamente.
- Verifică lucrarile executate si coordononeaza angajatii din zona de responsabilitate.
- Vizează comenzile,intocmite de coordonatorul de lucrari.
- Executa toate sarcinile incredințate de conducerea societații.

Beneficii:

- Salariu atractiv + tichete de masa
- Telefon,laptop,masina de serviciu.
- Se asigura toate instrumentele necesare bunei desfasurari a activitatii.

Asteptam să ne trimiteti un CV pe adresa de mail: emanuel.senaci@briteon.ro sau in anunt, iar noi te vom contacta

Briteon este o companie pregătită să ofere servicii complete de curățenie, suport, mentenanță tehnică, securitate, D.D.D., piscine, peisagistică sau catering, în regie proprie și prin parteneri, în toată România. Alături de serviciile și produsele sale complexe, calitatea și valoarea acestora primeaz

Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos