Director operational proiecte instalatii electrice

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Experienta de peste 5 ani in posturi de coordonare santiere instalatii electrice;
- Studii superioare tehnice in domeniu ( electrica, electronica, energetica sau instalatii pentru constructii);
- Cunostinte avansate de management al proiectelor;
- Limba engleza nivel mediu;
- Cunoştinţe de operare MS Office, Autocad;
- Carnet conducere cat. B

Descrierea jobului

- Coordoneaza si organiza activitatea departamentului executie instalatii electrice;
- Stabileste obiectivele operaționale;
- Coordoneaza activitatea oamenilor din echipă si a santierelor;
-Analizeaza proiectele avand o înțelegere solidă a obiectivelor și indicatorilor financiari (buget venituri și cheltuieli), verificand incadrarea in termen, cat si resursele(umnae si material) necesare pentru buna desfasurare si definitivare a acestora;
-Gestioneaza personalul de executie si il aloca la proiecte in conformitate cu graficele de executie;
- Comunică, deleagă și oferă sprijin echipei din subordine asigurând cunoașterea strategiei, încurajând asumarea responsabilității acestora în vederea atingerii obiectivelor la nivel de companie, in ceea ce priveste executarea proiectelor de instalatii electrice;
- Organizează și monitorizează activitatea colegilor din echipa subordonată, punând la dispoziția acestora instrumentele și informațiile necesare;
- Identifică, atrage și păstrează în echipă angajați cu experiență și rezultate, participând activ, cu rol decizional, în procesele cheie de resurse umane (recrutare, instruire, motivare, evaluare, recunoaștere și recompensare, dezvoltare etc);
- Urmareste respectarea normativelor si a standardelor in vigoare in executie.

Founded in 2012 by a young, innovative and passionate team, but moreover highly interested in the field of energy efficiency, EXE Green Holding, member of the Romanian National Committee on Illumination, has quickly evolved thus becoming one of the leading companies in the industry of energy efficiency and LED lighting solutions.

EXE Green Holding offers energy efficiency solutions for any type of industry at quite affordable costs. The main industries which use our solutions are construction (residential and office), hospitality (already having some important hotel chains in our portfolio) and retail (the big supermarket chains which are starting to look for energy efficiency and LED lighting solutions like those that we offer).

Furthermore, EXE Green Holding offers each and every one of its clients energy efficiency studies and personalized lighting projects designed with specialized software in order to make sure that the energy efficiency solutions are realized with striking accuracy. Besides, we offer 3-year full warranty for every LED product or LED lighting project.

Publicat 26 ian. 2022 Reactualizat 23 feb. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos