Director National Vanzari

TRUTZI S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Experiență relevantă intr-o pozitie similară;
  • Experiență în coordonarea unei echipe de vânzări performantă;
  • Abilitatea de a înțelege și analiza valorile performanței vânzărilor;
  • Bune abilitati de operare PC (MS Office, ERP, CRM, BI);
  • Excelente abilitati de comunicare;
  • Capacitatea de a găsi soluții creative, orientate spre rezolvarea problemelor;
  • Excelente abilități interpersonale, cu capacitatea de a comunica eficient cu managementul și echipele interfuncționale;
  • Inspiră, motivează si dezvoltă angajații din subordine;
  • Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

  • Dezvoltarea si implementarea de strategii de vânzare eficiente;
  • Mentinerea si cresterea volumului vânzărilor monitorizand cererea si oferta, tendintele pietii, indicatorii economici si concurenta;
  • Negocierea si incheierea de contracte cu clientii mari;
  • Monitorizarea si analiza performantei vânzărilor si propunerea de actiuni clare pentru imbunatatirea performantei;
  • Implementarea de noi proiecte

S.C. Trutzi S.R.L este o companie dinamica si flexibila, orientata catre nevoile si cerintele clientilor.

Am adus un plus societatii prin investitiile repetate si constante in unitatea de productie, cat si in reteaua zonala de distribuitori, care ne-au ajutat sa crestem cifra de afaceri si sa devenim mai competitivi pe o piata care pune accentul in primul rand pe pret, dar si pe calitate.

Ne pretuim clientii si salariatii, credem in colaborarile fructuoase pe termen lung, de aceea oferim servicii de calitate si avantaje deosebite celor care aleg sa colaboreze cu noi.

Dorim sa crestem capacitatea de productie si sa extindem reteaua de distribuitori si de depozite proprii la nivel national. In prezent, atat prin depozitele proprii din Suceava, Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi, Constanta, Arad, Galati si Pitesti, cat si prin reteaua nationala de distribuitori, acoperim majoritatea judetelor din tara in ce priveste livrarea imediata a comenzilor (12-24h), celelalte judete ale tarii fiind deservite prin intermediul livrarilor prin curierat rapid. Pe o piata care este in continua miscare, suntem mereu in cautare de noi colaborari, alaturi de care ne dorim sa crestem.

Publicat 19 apr. 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 19 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos