Publicat 08 Ian 2019 | Expiră 08 Feb 2019

Director Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in marketing absolvite.
Experienta dovedita in domeniul marketing implicit in marketing-ul online;
Persoana profesionista cu pasiune pentru slujba;
Abilitati exceptionale de comunicare interpersonala atat scis cat si vorbit;
Viteza de adaptare si up-date-re la strategiile de marketing;
Cunostinte bune operare PC, Office: POWER POINT, WORD, EXCEL.

Descrierea jobului

Elaborezi si actualizezi planurile de marketing pentru a obtine sprijinul conducerii pentru initiativele strategice si activitatile de dezvoltare a pietei;
Pregatesti strategia de marketing, pentru constientizarea activitatii companiei
Aduci idei pentru crearea de evenimente si activitati promotionale;
Esti responsabil pentru crearea unui continut valoros pentru prezenta online a companiei;
Redactezi si organizezi articole pentru mass-media, astfel incat sa formezi parteneriate strategice.
​Dezvolti solutii de fidelizare a clientilor:​
​Creezi campanii de cercetar​e ​de piata;
Urmaresti evenimentele targuri/expozitii nationale si internationale din domeniu;
Vei manageria canalele de comunicare Social Media​: Linkedin, Facebook, Twitter, YouTube;​
Monitorizezi progresul si pregatesti rapoarte de performanta.

Beneficii:
Te implici in proiecte noi, si chiar vei participa activ la schimbarea conceptului unei industrii;
Mediu de lucru placut, oportunitatea de munca si integrare intr-o echipa dinamica;
Dezvoltare personala;
Partea fixa plus bonusuri in functie de realizarea KPI-urilor, 500-1000 euro.

BioBuilds este un proiect 100% Romaneasc, fondat in 2014, care se focuseaza pe productia de pereti prefabricati structurali din materiale naturale ex. fibra de lemn, I-joist, OSB si oxid de magneziu(MgO).
Dezvoltam acest concept respectand cateva caracteristici, cum ar fi: timp redus de construire, consum redus de energie necesar incalzirii/racirii, impact redus asupra mediului, materiale fara formaldehida, VOC-uri...
Acest sistem este foarte adaptabil pe nevoile clientilor, oferim peretii si tavanele gata finisate, cu geamurile si usile incorporate din fabrica, astfel incat in santier ele trebuiesc doar asamblate.
Acesti pereti sunt construiti in fabrica noastra, lucram constant la dezvoltarea tehnologiei, si la calitatea produselor, astfel incat sa asiguram o calitate superioatra a executiei si finisajului.

Expirat
Director Marketing  -  BioBuilds

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles