Director Magazin Fagaras

dm drogerie markt - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerințe și competențe specifice:
• Studii superioare finalizate
• Vechime de minimum 12 luni într-un post similar, cu responsabilități de conducere/coordonare echipă
• Disponibilitate pentru deplasări și pentru a lucra într-un mediu de lucru dinamic, în continuă schimbare
• Cunoştinţe de limbi străine (limba germană, limba engleză) constituie un avantaj
• Realizarea obiectivelor asumate și aflate în aria de responsabilitate
• Capacitatea de a lucra în condiții de sarcini multiple ce necesită prioritizare

Descrierea jobului

Principale responsabilități:
• Coordonarea filialei din punct de vedere economic și administrativ
• Responsabilitate privind modul de gestionare a banilor și mărfurilor în filială
• Coordonarea, conducerea și instruirea echipei din subordine
• Colaborarea cu departamentele companiei în vederea realizării obiectivelor specifice

Oferta noastră:
• Muncă într-o echipă dinamică
• Dezvoltare profesională și personală
• Un post sigur, într-o companie aflată în plină expansiune în România
• Program flexibil
• Bonusuri din vânzări
• Pachet salarial motivant și bonuri de masă
• Asigurare medicală privată

Descrierea companiei

Compania noastra:
dm drogerie markt este unul dintre cele mai mari lanţuri de drogherii din Europa centrală, intrând în categoria celor mai puternice magazine de retail specializate în beauty, wellness, baby şi uz casnic cu o ofertă de peste 14.000 de produse. Corectitudinea şi încrederea ne ghidează acţiunile atât atunci când vorbim despre clienţii şi angajaţii noştri, cât şi atunci când vorbim despre partenerii noştri. Dorim să cooperăm cu aceştia pe termen lung, în mod fiabil şi corect, pentru ca ei să ne recunoască dr(ept un partener cu care îşi pot realiza obiectivele dm.

Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022