Director Magazin Bucuresti

MAMBRICOLAJ SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Te invitam sa aplici pentru postul de Director Magazin Bucuresti din strada Luica nr 180, daca esti pasionat de zona de bricolaj, ai experienta in pozitii de management si cunosti zona de retail.

Descrierea jobului

- Maximizarea profitului adus de magazin si consolidarea imaginii pe piata a companiei, printr-o conducere profesionista a activitatii si prin gestionarea corecta a marfurilor si a personalului, realizand indicatorii planificati in buget;
- Coordoneaza si organizeaza activitatea tuturor compartimentelor pentru a urma aceleasi directii;
- Elaboreaza si comunica graficele de lucru pentru gestionari, casieri si consilieri de vanzari;
- Coordoneaza si gestioneaza toate activitatile administrative pentru buna functionare a magazinului: elaboreaza programul de curatenie, comanda consumabilele necesare (curatenie sau office), verifica si remediaza prin contactarea firmelor de specialitate probleme aparute la instalatia sanitara, mobilier, electricitate, telefonie etc;
- Tine legatura permanenta, informeaza despre orice modificare aparuta in strucutura de personal (anagajari, incetari, suspendari, modificari de functie si salariu sau alte modificari ale documentelor personalului) in timp util si transmite documentele necesare catre firmele/departamentele de RU, PSI;
- Transmite toate documentele necesare catre contabilitate si salarizare in termenele stabilite prin proceduri;
- Raspunde de aplicarea politicii calitatii conform standardelor ISO;
- Participa activ si coordoneaza activitatea de gestiune, inventariere, managementul stocului din magazinul pe care il conduce;

Incepand cu anul 2011 compania MAM Bricolaj a implementat cel mai inovator si comod sistem de achizitionare al materialelor pentru mobilier fiind singurul magazin specializat din domeniu cu autoservire. Avem peste 10000 de repere in stoc, avem cel mai lung program de lucru, avem consilierii cel mai bine instruiti din domeniu, avem cel mai scurt timp de servire. La noi gasiti o gama complexa de produse, accesorii pentru bucatarie, adezivi, balamale, blaturi, canturi, chiuvete, console, cuiere, electrice, electrocasnice, galerii, manere, mdf, organe asamblare, picioare pentru mobilier, profile aluminiu, saltele, somiere, scaune, mese, sisteme dressing, sisteme sertare, sisteme de ridicat, vopsele. Produsele sunt disponibile atat online, cat si in cele trei magazine situate in Bucuresti.

Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos