de ani Fără Frică...

Publicat 18 Oct 2019 | Expiră 18 Nov 2019

Director Magazin Back-up_PENTI_Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Experienta in retail de minim 2 ani;
- Experienta pe o pozitie de management constituie un avantaj;
- Excelente abilitati organizatorice, de comunicare si relationare;
- Abilitatea de a planifica si atinge obiective pe termen mediu si lung;
- Spirit comercial si antreprenorial;
- Limba engleza constituie un avantaj

Descrierea jobului

Descriere job
:-Asigurarea unui nivel optim de customer service;
- Realizarea bugetului de vanzari al magazinului;
- Coordonarea echipei de vanzari a magazinului;
- Recrutarea, pregatirea, evaluarea si motivarea echipei;
- Monitorizarea indicatorilor de performanta ai magazinului;

Bonusuri si beneficii:
-Bonus lunar fix;
-Zile de weekend lucrate platite;
​-Tichete de masa;
-Training pe produse, tehnici vanzare si abilitati de management al echipei.

Descrierea companiei

Descriere

Penti Çorap Sanayi ve Ticaret A.Ş. founded at 1950 in İstanbul. Penti is the leading hoisery brand in Turkey with more than 40% market share. - Annual 80.000.000 pairs pruduction - Fully integrated production starting from yarn and ending up at the retail store. Products: - Hosiery - Homewear - Lengerie - Beachwear Stores: - 280 stores at the most prestigious shopping malls and streets. - In line with the consumer's expectations every week renewed product portofolio'- Average surface 80m2. - Beyond Turkey, 104 stores in 25 countries. Brand Attributes: Socially responsible versatile innovative young and dynamic trendsetter reliable leader brand.

Expirat
Director Magazin Back-up_PENTI_Bucuresti  -  SC Penti World SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles