de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mar 2019 | Reactualizat 07 Apr 2019 | Expiră 08 Apr 2019

Director Magazin / Asistent Director Magazin

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Am aprecia la tine:

- Abilitațile de comunicare, spirit comercial dinamic si perseverent;
- Simtul responsabilatii, cu spirit de echipa si abordare pozitiva;
- Nivelul mediu pentru limba engleza;
- Orientare spre performanta si dorinta permanenta pentru dezvoltare profesionala;
- Preferabil minim 2 ani experienta in domeniu.

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci:

- Sa coordonezi activitatea comerciala si operațională din magazin, asigurand o echipa motivata;
- Sa asiguri atingerea obiectivelor de vanzari si a indicatorilor de performanta lunari si semestriali;
- Sa recrutezi si sa formezi personalul nou din magazin;
- Sa organizezi echipa astfel incat sa asiguri existenta produselor la raft, cu preturi afisate corect, respectand standardele de curatenie;
- Sa implementezi in magazin standardele de Visual Merchandising ale companiei;
- Sa intocmesti si/sau sa verifici actele zilnice necesare vanzarii in magazin;
- Sa te implici in vanzarea directa a produselor catre client;
- Sa comunici orice situatie care afecteaza buna funcționare a magazinului din punct de vedere tehnic si organizatoric.

Ce iti oferim:

- Posibilitati reale de avansare si crestere profesionala;
- Flexibilitatea programului;
- Tichete de masa;
- Bonusuri;
- Discount la produsele din magazin.

CCC este cel mai mare producator de incaltaminte si compania de incaltaminte cu cea mai mare crestere din Europa. Este un magazin multibrand, cu cele mai ample colectii de pantofi si genti in tendinte, la preturi mici.

Cele mai importante brand-uri in magazinele CCC:

Pentru femei: Lasocki, Jenny Fairy, Clara Barson.

Pentru barbati: Lasocki, Gino Lanetti, Ottimo, Cesare Cave

Pentru copii: Nelli Blu, Nylon Red

Expirat
Director Magazin / Asistent Director Magazin  -  CCC SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles