Publicat 29 Iul 2019 | Reactualizat 26 Aug 2019 | Expiră 29 Aug 2019

DIRECTOR LOCAL VANZARI/TEAM LEADER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:

Căutam un nou coleg/ o nouă colegă pentru postul de Director local vânzări/team leader care să corespundă următoarelor cerințe:

  • Studii superioare
  • Minimum 3 ani de experiență în management în domeniul asigurărilor (de viață și generale)
  • Cunoștințe medii de utilizare a calculatorului
  • Nivel mediu de cunoștințe de limba engleză
  • Carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Principalele atribuții vor fi:
  • Recrutarea, selecția și instruirea echipei din subordine
  • Stabilirea obiectivelor de vânzări la nivelul agenției și a planului de măsuri pentru atingerea acestora
  • Monitorizarea și evaluarea periodică a activității și rezultatelor agenției pe baza rapoartelor de activitate
  • Implementarea acțiunilor comerciale la nivelul agenției
Beneficii:

CE ÎȚI OFERIM?
• Program de training și calificare de specialitate plătite de companie
• Plan de carieră competitiv
• Oportunitatea de a lucra într-o companie multinațională
• Un mediu de lucru în care te poți dezvolta personal și profesional

Expirat
DIRECTOR LOCAL VANZARI/TEAM LEADER  -  Grawe

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles