de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mai 2008 | Expiră 19 Iun 2008

Director Local - CLUJ si TIMISOARA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare finalizate
-Bun cunoscator al limbii engleze
-Cunostinte operare PC
-Bune abilitati de comunicare si relationare
-Ambitie ,perseverenta si persuasiune
-Dorinta de a activa in domeniul presei publicitare
-Abilitati de coordonare si conducere

Descrierea jobului

-Promovarea si vanzarea spatiului publicitar in conformitate cu standardele si politicile companiei;
-Identificarea potentialilor clienti
-Crearea,dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
-Coordonarea unei echipe de 3-4 persoane.
-Se acorda pachet salarial atractiv

Rezon Media Grup este o editura ce activeaza in domeniul presei de publicitate imobiliara. In 2005 am lansat in capitala saptamanalul \"IMOBILIARE BUCURESTENE\", publicatie care s-a impus repede in peisajul presei publicitare din Bucuresti.In 2007 am lansat ,de asemenea, \"IMOBILIARE BRASOVENE\" si \"IMOBILIARE CONSTANTENE\".Acum este timpul sa mergem mai departe, cele 2 orase pe care le avem in vedere fiind Cluj si Timisoara iar noi suntem siguri ca \"IMOBILIARE CLUJENE\" si \"IMOBILIARE TIMISORENE\" vor deveni in cel mai scurt timp unele dintre cele mai apreciate publicatii locale de reclama imobiliara. Planurile noastre prevad o extindere la nivelul tuturor marilor orase din tara.Daca esti tanar, dinamic, perseverent te asteptam alaturi de noi.

Expirat
Director Local - CLUJ si TIMISOARA  -  Rezon Media Grup

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles