de ani Fără Frică...

Publicat 25 Aug 2008 | Expiră 25 Sep 2008

Director general

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bun profesionist,organizator cu capacitati de cmunicare si conducere dezvoltate

Descrierea jobului

Asigura conducerea, organizarea şi funcţionarea firmei cu eficienţă maximă prin elaborarea strategiilor de dezvoltare, identificarea oportunităţilor, angajarea resurselor financiare, tehnologice şi umane necesare. Coordonează activitatea directorilor şi managerilor pe funcţiuni: cercetare, producţie, comercial, financiar-contabil, resurse umane.

Este societate de constructii, realizeaza in special lucrari de edilitare, alimentari cu apa , canalizari si drumuri.

Are experienta in domeniu de 14 ani si cu un numar de aproximativ 245 angajati realizeaza lucrari de mare anvergura.

Dispune de personal calificat si are toate agremetarile necesare executiei in acest domeniu.

Expirat
Director general  -  REVITAROM SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles