de ani Fără Frică...

Publicat 13 Iun 2008 | Expiră 14 Iul 2008

DIRECTOR GENERAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare
Experienta relevanta pe o pozitie similara
Calitati leader, bun strateg
Cunostinte limba engleza, avantaj italiana
Cunostinte operare PC

Descrierea jobului

Clientul nostru este un renumit partener IKEA

-Urmareste implementarea strategiei de dezvoltare
-Gestioneaza eficient resursele materiale, financiare, umane ale companiei

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi, Satu Mare.

Expirat
DIRECTOR GENERAL  -  SC TRENKWALDER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles