de ani Fără Frică...

Publicat 02 Oct 2007 | Reactualizat 31 Oct 2007 | Expiră 02 Nov 2007

DIRECTOR GENERAL

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare, de preferinta tehnice sau economice;
-experienta in functii de conducere si distributie, de minim 5 ani;
-constituie avantaj :cursuri in domeniul fiscal, afaceri si management;
-utilizare calculator-intregul pachet Office;
-cunostinte de limba engleza;
abilitati de comunicare, de planificare, de organizare a activitatii, rezistenta la stres.

Descrierea jobului

-organizeaza, coordoneaza si conduce operativ intreaga activitate a firmei in scopul optimizarii acesteia si a cresterii profitului;
-elaboreaza strategiile necesare pentru realizarea obiectivelor firmei;
-reprezinta firma in relatiile cu partenerii de afaceri, autoritatile si institutiile, persoanele fizice si juridice,
-coordoneaza, controleaza si aproba achizitiile;
-aproba listele de preturi si stabileste marjele de negociere ale tranzactiilor comerciale;
-urmareste respectarea bugetului de venituri si cheltuieli.

Descrierea companiei

Distribuitor de uleiuri si unsori industriale.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

DIRECTOR GENERAL  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles