de ani Fără Frică...

Publicat 04 Mai 2007 | Reactualizat 03 Iun 2007 | Expiră 04 Iun 2007

DIRECTOR GENERAL

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare - management (arhitectura sau constructii, constituie un avantaj), in Romanaia sau in strainatate, specializari in domeniu;
- abilitati manageriale, dezvoltate, care sa promoveze si sa sustina numai competenta, dinamic si eficient, organizat;
- pragmatic, ce actioneaza conceptual, gandeste intreprinzator, bun cunoscator al pietei;
- experienta in planificarea, organizarea, coordonarea si imbunatatirea activitatii de afaceri, pro-activ, capabil sa respecte planificarea zilnica si de viitor;
- orientare tehnica, cu aptitudini economice si comerciale;
- vasta experienta in conducere si coordonarea unui numar mare de proiecte;
- experienta in functii de conducere la societati de constructii sau manager de proiect in constructii;
- comunicativ, ordonat, responsabil, bun coechipier, meticulos, hotarat;
- capabil sa se descurce cu termene limita stranse si sa-si sorteze prioritatile;
- capabil de a lucra intr-un mediu profesional, dinamic, cu cerinte mari;
- cunoasterea a 2 limbi straine de circulatie internationala;
- trebuie sa aduca dovezi personale de succes in conducerea si dezvoltarea unei companii, prezentarea unui portofoliu constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- responsabilitati pentru identificarea oportunitatilor de dezvoltare si mentinerea pozitiei competitive a organizatiei;
- realizeaza managementul operational al societatii in toate domeniile de activitate;
- aproba angajarea si concedierea angajatilor;
- verifica circulatia fondurilor si aproba rambursarea datoriilor financiare provenite din contracte si activitati comerciale;
- hotaraste asupra limitelor platilor si circuitul financiar (operatiuni in numerar, stabilirea limitelor financiare managerilor de departamente);
- coordoneaza intreaga activitate in vederea atingerii obiectivelor companiei;
- elaboreaza si implementeaza strategia, politica financiara si comerciala a companiei;
- cunoasterea si intelegerea in profunzime a pietei actuale si viitoare;
- raspunde pentru atingerea obiectivelor, continua si dezvolta investitiile din cadrul companiei;
- coordonarea eficienta a proiectelor imobiliare complexe si proiectelor de constructii civile si industriale, direct si indirect;
- dezvolta si mentine relatii excelente cu clientii, furnizorii si personalul.

Companie de constructii cu capital integral privat, din Botosani, in jur de 400 de angajati, in plina dezvoltare, lanseaza provocarea prin oferta \"DIRECTOR GENERAL\"
Dinamica si performanta companiei este sustinuta atat de angajatii sai, cat si de tehnologia folosita, promovand in mod deosebit calitatea, cu un sistem de management integrat, sustine si promoveaza sloganul \"PUTEREA LUCRULUI BINE FACUT\"!

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

DIRECTOR GENERAL  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles