Publicat 08 Feb 2018 | Expiră 11 Mar 2018

DIRECTOR GENERAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • studii superioare – management (arhitectură sau construcţii constituie un avantaj), în România sau în străinătate, specializări în domeniu,
  • abilităţi manageriale dezvoltate, să promoveze şi să susţină numai competenţa,
  • pragmatic, acţionează concepţional, gândeşte întreprinzător, bun cunoscător al pieţei,
  • orientare tehnică, aptitudini economice şi comerciale,
  • vastă experienţă în conducere şi coordonare unui număr mare de proiecte,
  • capabil să lucreze cu termene limită şi să-şi sorteze priorităţile,
  • dovezi personale de succes în conducerea şi dezvoltarea unei companii, prezentarea unui portofoliu constituie un avantaj,
  • engleza nivel avansat.

Locul de munca: BOTOSANI. Pentru candidaţii din alte localităţi se asigură cazare.

Descrierea jobului

  • identificarea oportunităţilor de dezvoltare şi menţine poziţia competitivă a organizaţiei,
  • realizează managementul operaţional al societăţii în toate domeniile de activitate,
  • coordonează activitatea în vederea atingerii obiectivelor companiei,
  • elaborează, implementează strategia, politica financiară şi comercială a companiei,
  • răspunde pentru atingerea obiectivelor, continuă şi dezvoltă investiţiile din cadrul companiei, asigurând continuarea ritmului de dezvoltare,
  • stabileşte soluţii pentru consolidarea companiei,
  • stabileşte contacte cu potenţialii clienţi, negociază, perfectează şi încheie contracte comerciale, dezvoltă şi menţine relaţii excelente cu clienţii, furnizorii şi personalul
Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV la adresa: office@victorconstruct.com, tel: 0738.039.067, 0730.039.371.

Compania ce se impune prin calitate şi performanţă, într-o continuă dezvoltare, pe o piaţă concurenţială tot mai puternică, având adoptat sistemul de management integrat, caracterizată prin dinamică şi performanţă, este susţinută de angajaţii şi tehnologia modernă şi promovează în mod deosebit eficienţa, competenţa, calitatea, investitiile si dezvoltarea actuala pe termen lung si foarte lung.

Expirat
DIRECTOR GENERAL  -  VICTOR CONSTRUCT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles