Publicat 11 Sep 2007 | Reactualizat 10 Oct 2007 | Expiră 11 Sep 2007

DIRECTOR FILIALA TIMISOARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare, profil tehnic, preferabil domeniul electrotehnic/electroenergetic;
Experienta 2-3 ani in domeniul electrotehnic/electroenergetic;
Experienta 2-3 ani in post de conducere;
Cunoasterea la nivel conversational a unei limbi straine(engleza, franceza, germana);
Cunostinte bune de operare MS Office (Word, Excel PowerPoint);
Experienta cu soft-urile specializate de proiectare instalatii electrice(capacitatea de a citi planuri si scheme)- constituie avantaj
Abilitati de organizare, coordonare si comunicare;

Descrierea jobului

Coordoneaza intreaga activitate a filialei ICCO ELECTRIC din Timisoara pe urmatoarele directii:
- productie (antrepriza instalatii electrice);
- vanzare materiale si echipamente electrice;
- marketing, logistica, transporturi;
Reprezinta firma in relatiile cu clientii si colaboratorii;
Organizeaza, conduce si supervizeaza colectivul filialei;
Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Training profesional in tara si strainatate;
Oportunitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si profesionist;
Autoturism de servici;
Telefon mobil;

Principalele activitati ale S.C. ICCO ELECTRIC S.R.L. sunt: realizarea lucrarilor de instalatii electrice pentru constructii civile si industriale, realizarea instalatiilor de balizaj aeroportuar, precum si comercializarea materialelor si echipamenteleor electrice. De asemenea firma se numara printre furnizorii de energie electrica autorizati de ANRE.

Expirat
DIRECTOR FILIALA TIMISOARA  -  S.C.ICCO ELECTRIC S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles