Publicat 17 Feb 2021 | Reactualizat 17 Mar 2021 | Expiră 20 Mar 2021

DIRECTOR FILIALA BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte
• experienta pe un post de conducere constituie avantaj
• experienta in vanzarea produselor electrice
• bune abilitati de comunicare
• bune abilitati de planificare si coordonare
• abilitati dovedite de negociere
• limba engleza – nivel mediu
• studii superioare
• permis conducere categ B
• operare PC nivel mediu

Descrierea jobului

Responsabilitati :
• Coordonarea ehipei de vanzari la nivelul Filialei
• Coordonarea activitatii logistice (depozitare,stocuri,transport)
• Atingerea obiectivelor de vanzari si incasari la nivelul Filialei
• Mentine si dezvolta portofoliul de clienti
• Identifica permanent noi oportunitati de afaceri
• Propune si implementeaza strategia de extindere a retelei de vanzari la nivel regional
• Asigura dezvoltarea echipei de vanzari ( evaluare, motivare)
• Aproba si semneaza oferte in relatia cu clientii ;
• Adopta masuri in vederea indeplinirii bugetului anual de venituri si cheltuieli al Filialei;
• Intocmeste rapoarte de activitate

Beneficii
• salariu atractiv
• Telefon
• laptop
• Masina de serviciu
• Bonus performanta
• Posibilitati de dezvoltare a carierei

TOBIMAR este prezentă pe piața românească din 1998 iar în tot acest timp a devenit una din cele mai apreciate firme furnizoare de materiale și echipamente electrice. TOBIMAR deține puncte de lucru in București, Alba-Iulia și Oradea, care deservesc logistic clienții din întreaga țară. Investim în latura umană a societății astfel că ne-am creat o echipă de peste 90 angajați, oameni tineri, profesioniști în domeniu, pentru care inovația, performanța și disciplina constituie filosofia principală de business. De asemenea, TOBIMAR detine si o sectie de productie de tablouri electrice de automatizare și distribuție energie electrică până la 2.500A coordonata de ingineri specializați si cu experienta în execuție electrică, consultanță și optimizarea de soluții.

Portofoliul TOBIMAR ofera intreaga gama de solutii in segmental electric de joasa tensiune, incepand din zona casnica pana la cea industrial. Acest lucru a fost posibil prin dezvoltarea, in timp, de parteneriate cu principalele branduri din sectorul electric, grupate in urmatoarele categorii de produse:

Surse iluminat: Philips,STARKE,ALBACH, Narva. Aparataj Ultraterminal: Gewiss, Legrand,Ovivo Conectică: Romcab, Bachmann Cabluri electrice: Romcab, Bachmann, Icme Ecab, RCB Electro, Prysmian Echipamente de protecție și control: Eaton, ABB, Schrack, Siemens Corpuri de iluminat: Philips, Arelux, Zumtobel, OMS, Accesorii electrice: Klauke, Klemsan, Haupa

Expirat
DIRECTOR FILIALA BUCURESTI  -  SC TOBIMAR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles