Publicat 28 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iul 2019 | Expiră 29 Iul 2019

Director Filiala Bucuresti Prahova

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• experienta pe un post de conducere constituie avantaj
• experienta logistica si admistrativ
• bune abilitati de comunicare
• bune abilitati de planificare si coordonare
• cunoştinţe operare Office

Descrierea jobului

Organizeaza procesele de aprovizionare, receptie marfa, procesare in interiorul depozitelor si transport catre clienti
Este responsabil de initiative de imbunatatire a performantei (cresterea productivitatii, scaderea costurilor, etc.)
Agreaza modificari de rute impreuna cu Directorul de vVanzari pentru Bucuresti si Prahova
Evalueaza in permanenta volumul de munca si recomanda schimbari de personal (cresteri, reduceri de numar de personal, modificarea programului de munca, s.a) pentru filiala Bucuresti – Ilfov - Prahova
Raspunde de buna desfasurare a activitatilor din back-office si casierie.
Indruma, planifica, controleaza, evalueaza si instruieste persoanele aflate in subordinea sa.
Recruteaza personal pe pozitile din subordinea sa si se ocupa de instruirea acestora.

Beneficii

Mediu de lucru profesionist, in cadrul unei companii dinamice.
Pachet salarial atractiv.

Suntem o afacere de familie care și-a inceput activitatea in 1994. Astazi distribuim produsele partenerilor noștri și produsele proprii in 17 județe și avem 10 sedii in sud, centru si vestul României, incluzând București. Adițional, acoperim canalul de Petrol Station la nivel national.
Avem aproximativ 600 de angajați și o flotă de aproximativ 400 de mașini si camione.
Ne consideram o companie tânară, care are în continuare potențial de dezvoltare atât in domeniul distribuiției și al logisticii cât și in extinderea portofoliilor cu mărci proprii.

Domeniu de activitate: Distribuție și logistică bunuri de larg consum

Partenerii noștri: Jacobs Douwe Egberts, Kandia Dulce, L’Oreal, Mondelez, MARS, Nestle, Pepsico, Star Food, Overseas, PrimeCom, Raureni, Roshen, Rostar, Scandia, Wrigley, BIC, Dr. Oetker, Ficosota, Fuchs, Dr.Gerard, Brand-urile proprii: Sub umbrela DRIM Foods am dezvoltat urmatoarele brand-uri: Foure, Rezon, PUNK, Armonia Casei

Expirat
Director Filiala Bucuresti Prahova  -  DRIM Daniel Distributie FMCG

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles