Publicat 10 Apr 2006 | Reactualizat 07 Mai 2006 | Expiră 11 Mai 2006

Director Executiv

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta si vechime in domeniu asigurarilor minim 3 ani conform legii.
Rezultate si portofoliu relevant in domeniu.
Abilitati de comunicare excelente.
Limba engleza nivel avansat.
Bine motivat

Descrierea jobului

Director Executiv firma de brokeraj in asigurari.
Coordoneaza activitatea firmei in relatia cu societatile de asigurare, identifica noi clienti potentiali, administreaza portofoliul existent, asigura rezolvarea dosarelor de dauna eficient si operativ.
Selecteaza, instruieste si alcatuie echipa de vanzari.

Descrierea companiei

www.helmet.ro

Expirat
Director Executiv  -  Helmet Broker de Asigurare SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles