Publicat 15 Iul 2021 | Reactualizat 12 Aug 2021 | Expiră 15 Aug 2021

Director executiv

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Societatea ''Sirme si Cabluri S.A'' cauta un nou coleg pentru pozitia de director executiv
Societatea isi desfasoara activitatea in orasul Harsova, jud. Constanta

Avem nevoie de o persoana cu experienta pe o pozitie de management. Este foarte important sa detina experienta in lucrul cu oamenii, fiind vorba de o fabrica de prelucrare a metalului si sa se asigure de buna functionare a productiei, urmarirea respectarii normelor si calitatii produselor finite.
Incurajam dezvoltarea personala, ne dorim un coleg empatic care poate coordona oamenii din subordine si se implica activ in imbunatatirea proceselor interne si nu numai.

Descrierea jobului

  • Asigura coordonarea periodica a sedintelor echipei de conducere la nivel de firma;
  • Dispune analiza rapoartelor si dispozitiilor de control intern si extern, pe linie de productie si calitate
  • Intocmeste analiza costurilor de productie
  • Stabileste conform structurii organizatorice sarcinile si responsabilitatile personalului din subordine
  • Face propuneri privind angajarea promovarea si concedierea personalului cu functii de conducere si coordonare proiecte
  • Coordoneaza si participa la solutionarea conflictelor de munca si a plangerilor angajatilor
  • Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic in realizarea strategiilor companiei, in limitele respectarii temeiului legal.
  • Preia, la nevoie, o parte din sarcinile superiorului ierarhic(administratorului)
  • Salariu motivant, masina de serviciu, cazare asigurata.

Sirme si Cabluri S.A este una dintre cele mai mari fabrici pentru cabluri de oțel, producător de fire și produse cu emisii reduse de carbon în Europa. Fabrica acoperă 50.000 m2 dintr-o suprafață totală de 110.000 m2 și este situată în România lângă Dunăre, având acces ușor la portul Constanța.
Cu noua noastră tehnologie putem produce fire de cabluri luminoase și galvanizate trase la rece, fire brevetate, cabluri de sârmă de oțel ZN-AL, cabluri de sârmă de oțel standard și speciale în diferite construcții, ACSR, fire cu arc și fire in mediu protejat și galvanizate.
Calitatea și flexibilitatea sunt cele mai importante valori pentru noi. Laboratorul propriu verifică fiecare produs de la începutul până la sfârșitul procesului de producție, în conformitate cu cerințele clienților.
Sirme si Cabluri S.A. acordă o atenție specială protecției mediului și respectării legilor în domeniu.

Expirat
Director executiv  -  S.C. SIRME SI CABLURI S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles