de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 07 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

DIRECTOR ECONOMIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare economice absolvite cu diplomă de licență;
  • Minim 5 ani pe posturi de conducere in domeniul financiar-contabil.
  • Constituie avantaj detinerea urmatoarelor diplome/certificari in domeniul financiar-contabil:master, certificari privind membru CFA/ACCA/CECCAR.

Descrierea jobului

  • Cunoştinţe aprofundate în domeniul activităţii si legislatiei economico-financiar si fiscale;
  • Disponibilitate la program de lucru prelungit, lucru în echipă, cooperare, comunicare, dinamism;
  • Capacitate de analiză şi sinteză, capacitate de organizare şi coordonare;
  • Excelente abilitati de utilizare a computerului (Word, Excel, Internet Explorer);
  • Cunostinte lb.italiana (nivel incepator sau mediu:vorbit, citit, scris), lb.engleza optional.

BENEFICII:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Transport asigurat;
  • Ambient tanar, mediu de lucru occidental.
Important: Angajam si personal din judet (transport asigurat pe rutele:Babadag/Isaccea/Mahmudia-Tulcea.
Candidatii selectati vor fi contactati si invitati la un interviu.
Tel.0240/512717, email:resurseumane@textilegelco.com

Expirat
DIRECTOR ECONOMIC  -  TEXTILE GEL@CO ROM SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles