Publicat 14 Ian 2019 | Expiră 14 Feb 2019

DIRECTOR ECONOMIC

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare economice;
- Experienta minim 5 ani, de preferat si in domeniul distributie;
- Cunostinte operare PC: Ms Office, cunoasterea unui program de contabilitate (avantaj CHARISMA, WINMENTOR);
- Cunostinte solide de fiscalitate;
- Domiciliu stabil in Bacau;

Candidatul ideal trebuie sa fie un bun profesionist, cu bune abilitati de relationare interumana, interesat de o buna coordonare a activitatii si de rezultate concrete, ordonat, organizat, dornic de a colabora cu managerii in vederea solutionarii problemelor.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:

* Coordonarea departamentului economico-financiar;
* Intocmirea si verificarea inregistrarilor contabile;
* Supervizarea platilor interne si externe;
* Pregatirea suportului pentru auditorii interni si externi;
* Intocmirea declaratiilor fiscale si informative obligatorii, situatii financiare si raportari periodice;
* Intocmire situatii si analize indicatori economico-financiari (venituri, cheltuieli, cash-flow, profit, rata profitabilitate etc);

SIMBA INVEST Bacau, distibuitor autorizat pentru MONDELEZ, JACOBS DOUWE EGBERTS, WRIGLEY, MARS, NESTLE, KANDIA, HENKEL BEAUTY CARE, KIMBERLY CLARK, PERNOD RICARD, ALEXANDRION, CRAMELE RECAS, HALEWOOD WINE, COTNARI, PARMALAT, etc.

Sunteți gata de a lucra într-un mediu provocator, dar, de asemenea, plin de farmec și de dinamism? Sunteti gata sa va alaturati echipei de profesionisti din cadrul unei companii cu peste 18 ani de experienta in distributie? Dacă împărtășiti pasiune pentru echilibru, performanta si provocare, acesta este locul potrivit pentru a începe cariera ta. Ca urmare, angajam personal pentru urmatoarele posturi:

Expirat
DIRECTOR ECONOMIC  -  Simba Invest S.R.L.