de ani Fără Frică...

Publicat 24 Oct 2006 | Reactualizat 26 Nov 2006 | Expiră 24 Nov 2006

Director Economic -Timisoara (TMDE1006)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii universitare in domeniul economic;
-experienta intr-un post similar de cel putin 3 ani;
-cunostinte solide in ceea ce priveste legislatia financiar-contabila;
-cunoasterea a cel putin un software contabil;
-preferabil autorizat CECCAR;
-cunostintele de limba italiana constituie avantaj;
-cunostinte utilizare PC - MS Office;
-abilitati de comunicare,organizare si coordonare.

Descrierea jobului

Persoana selectata va trebui sa coordoneze intreaga activitate financiar - contabila a societatii. Se va ocupa de elaborarea rapoartelor periodice catre conducerea companiei, va raspunde de corectitudinea activitatii contabile, va asigura inchiderile financiar - contabile, va elabora strategii privind costurile si administrarea bugetelor.
De asemenea, va indruma si controla activitatea persoanelor din subordine si va mentine relatiile financiare cu partenerii companiei.

Se ofera salariu atractiv si posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesional.

Quanta Resurse Umane selecteaza in Timisoara pentru unul din clientii sai, o companie ce activeaza in sectorul constructiilor, un Director Economic.

Expirat
Director Economic -Timisoara (TMDE1006)  -  Quanta Resurse Umane SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles