de ani Fără Frică...

Publicat 10 Ian 2008 | Reactualizat 13 Ian 2008 | Expiră 10 Feb 2008

Director economic Timisoara, Jurist Timisoara, Reprezentant vanzari Transilvania, Agent vanzari Timisoara, Asistent vanzari Timisoara

CONFIDENTIAL
5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoanele pe care dorim sa le selectam au deschidere pentru relatiile cu clientii si colegii, sunt inventive si pasionate de meseriile lor si isi doresc dezvoltare personala si de grup.

Descrierea jobului

Director economic - se ocupa cu administrarea financiar-contabila a companiei, incluznd planul relational si de flux al documentelor - cod DE - rugam specificati lizibil codul pe CV
Jurist Timisoara - conduce departamentul juridic si reprezinta interesele companiei in plan legislativ - cod JT - rugam specificati lizibil codul pe CV
Reprezentant de vanzari Transilvania - persoana comunicativa cu experienta, capabila sa gestioneze si sa dezvolte relatiile existente in aria de interes - cod RVT - rugam specificati lizibil codul pe CV
Agent comercial Timisoara - persoana cu abilitati de comunicare dezvoltate, perseverenta si orientata spre rezultat - cod ACT - rugam specificati lizibil codul pe CV
Asistent vanzari Timisoara - persoana comunicativa capabila sa intretina si sa dezvolte portofoliul de clienti, bazandu-se in mod special pe munca de birou, necesita atentie, spontaneitate si inventivitate - cod AVT - rugam specificati codul pe CV

Companie nationala prezenta de 14 ani pe piata romaneasca, proprietara de brand din domeniul modei, cu mari perspective de dezvoltare. Climatul de lucru este unul profesional in care se imbina interesele de afaceri cu dorintele individuale ale angajatilor.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Director economic Timisoara, Jurist Timisoara, Reprezentant vanzari Transilvania, Agent vanzari Timisoara, Asistent vanzari Timisoara  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles