de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mai 2008 | Reactualizat 06 Iun 2008 | Expiră 08 Iun 2008

Director economic- punct de lucru Timisoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii economice superioare;
Experienta financiar contabila
Cunostinte foarte bune de legislatie fiscala si financiar -contabila
Capacitati foarte bune de organizare si coordonare
Persoana dinamica, responsabila, comunicativa
Spirit de lucru in echipa dezvoltat
Constituie un ajantaj experienta in :
-cunostinte contabile in domeniul constructiilor
-cunostinte contabile in domeniul constructiilor–tamplarie (PVC- AL)
-cunostinte contabile in domeniul vanzarii cu amanuntul si an groos
-cunostinte contabile in domeniul alimentatie publica

Descrierea jobului

Coordoneaza activitatea financiar-contabila;
Coordoneaza si organizeaza departmentul financiar contabil;
Coordoneaza intocmirea balantei de verificare, bilantulului societatii si alte situatii solicitate;
Dezvolta si implementeaza procedurile interne de control financiar;
Cunoaste, aplica, si raspunde de aplicarea legislatiei financiar fiscale;
Se asigura de predarea la timp in mod corect si corespunzator declaratiile financiare, in conformitate cu legislatia romaneasca in domeniu catre autoritatile statului roman;
Coordoneaza pregatirea, controlul si analiza operatiunilor financiare lunare;

Productie tamplarie PVC-AL, inox- confectii metalice si servicii in domeniul constructiilor

Expirat
Director economic- punct de lucru Timisoara  -  S.C. Mignon S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles