de ani Fără Frică...

Publicat 06 Mar 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Director economic - in domeniul productiei de mobilier

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- responsabil si ordonat

Descrierea jobului

- munca este sustinuta de un sistem integrat ERP
- inregistrarea in contabilitate a documentelor justificative privind stocurile, consumurile, intrari si iesiri de valori materiale si banesti, evidenta gestiunilor de materiale si marfuri
- evidenta operatiunilor de incasari si plati prin banca si casierie
- evidenta si urmarirea operatiunilor bancare prin efecte de plata
- intocmirea si verificarea registrelor contabile
- intocmitea, urmarirea si tinerea la zi a problemelor de personal si salarizare
- intocmirea, verificarea si depunerea declaratiilor lunare privind obligatiile bugetare
- intogmirea balantei de verificare lunare, analiza soldurilor conturilor in ce priveste corectitudinea acestora

Suntem o companie inființată în anul 2000 cu un număr de 100 angajați. Suprafața de producție este de peste 5000 mp, iar fabrica este retehnologizată de-a lungul anilor cu utilaje de ultimă generație, cu oameni calificați în domeniu, pentru care calitatea este o prioritate.
Zigman este prezent pe piața de producție mobilier cu 2 showroom-uri, unul în Cluj Napoca, pe Str. Sarmisegetuza nr. 17-19, iar unul în Canada Montreal.
În ceea ce privește partea de producție, fabrica este la intrare în Cluj Napoca, Calea Dezmirului 16-18, precum și un punct de lucru în Sâncraiu de Mureș, jud. Mureș.

Expirat
Director economic - in domeniul productiei de mobilier  -  Zigman

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles