Publicat 11 Nov 2020 | Reactualizat 25 Nov 2020 | Expiră 11 Dec 2020

DIRECTOR DEZVOLTARE

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Studii superioare
Experienta in management minim 3 ani
Viziune comerciala si gandire strategica
Bune abilitati de relationare, negociere, organizare
Energie, dinamism, proactivitate si initiativa
Limba engleza scris si vorbit. Cunoasterea altor limbi straine constituie un avantaj
Disponibilitate la deplasari.

Descrierea jobului

Identificarea noilor oportunitati de dezvoltare a afacerii
Coordonarea si supervizarea tuturor etapelor implicate in procesul comercial
Elaborarea de strategii si planuri de afaceri in acord cu planurile companiei
Monitorizarea performantelor

PRO LAND OIL este o companie romaneasca ce comercializeaza si distribuie o gama variata de produse.. In plus compania asigura pachete integrate de servicii de consultanta ante si post vanzare pentru toate produsele din portofoliu.

Ne ocupam cu distributie carburant, piese de schimb, amvelope si uleiuri.

Oferim solutii complete pentru clienti din diverse domenii de activitatea ( agricultura, transport, logistica)

DIRECTOR DEZVOLTARE  -  PRO LAND OIL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles