Director de vanzari

PRO TOBY S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Abilități:
Studii superioare obligatorii (studiile în management, marketing, psihologie, construcții mai ales reprezintă un avantaj)
Reprezintă un plus cursuri de specializare în vânzări, negociere, marketing sau altele relaționate.
Gândire strategică și asertivă;
Foarte bune abilități de comunicare verbale și în scris;
Bune abilități de operare PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook, Power point);
Limba Engleză- reprezintă un avantaj;
Ținuta business;
Atitudine pozitivă;
Implicare permanentă în dezvoltarea echipei;
Dezvoltare personala continua;
Experiență minim 2 ani pe un post similar;
Experiență în infrastructura de mediu apă-canal;
Existența unui portofoliu de clienți reprezintă un real avantaj;
Cunoștințe despre piața locală din domeniile Inginerie Civilă, Protecția Mediului și Hidroedilitare (in special lucrarile pentru Apa – Canal ) reprezinta un mare avantaj;
Atitudine pozitivă, ambițios, dornic să performeze;
Capacitate de organizare și planificare;
Abilități de comunicare și organizare;
Abilități de negociere;
Disponibilitatea de a efectua călătorii în interesul companiei;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

PRO TOBY își mărește echipa! Ești pasionat de vânzări, îți place să fii mereu in mișcare, să interacționezi și să înveți lucruri noi? Atunci ești persoana potrivită și te așteptăm alături de noi pentru a ocupa poziția de:
DIRECTOR DE VANZARI

Iată așteptările noastre și beneficiile tale:
Responsabilități principale:
Elaborarea si implementarea strategiei de vânzări;
Mărirea / Dezvoltarea portofoliului existent de clienți;
Menținerea permanentă a legăturilor comerciale cu clienții existenți;
Fidelizarea clienților vechi;
Dezvoltarea cifrei de afaceri pe zona de competență;
Realizarea obiectivelor planificate prin desfășurarea activităților zilnice în concordanță cu politicile și regulile interne ale organizației ( ofertare, livrare, încasare etc.) ;
Raportarea periodică a rezultatelor acțiunilor întreprinse;
Propunerea de soluții privind fidelizarea partenerilor și creșterea cotei de piață;
Menținerea unui standard ridicat al calității serviciilor.

Abilități:

Beneficii oferite:

Salariu fix atractiv + comision din încasări;
Mașina de serviciu, telefon, laptop;
Integrarea într-un mediu de lucru plăcut şi confortabil;
Echipă profesionistă și tânără care să te sprijine.

Hai să ne cunoști!

PRO TOBY SRL este o companie cu capital 100% romanesc, cu o experienta de peste 26 ani in domeniul serviciilor de proiectare, expertizare, consultanta si gestionarea infrastructurii de apă și ape uzate, pentru proiecte finanțate de Uniunea Europeană - contracte FIDIC (Roșu și Galben) etc.

Cu ajutorul personalului specializat, reusim sã oferim cea mai bunã calitate în serviciile și relațiile cu clienții si colaboratorii noștri, fiind in top 100 firme de proiectare în construcții din Romania și în primele locuri in funcție de cifra de afaceri în domeniul Infrastructurii de mediu, reusind sa realizam peste 320 de proiecte tehnice complexe; peste 120 de studii de impact și bilanțuri de mediu; peste 210 studii topografice, geotehnice si de calitate a apei; peste 160 de contracte de asistențã tehnicã și consultanțã; peste 110 contracte de cercetare aplicatã.

Publicat 4 iul. 2022 Expiră 3 aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos