Publicat 18 Iun 2021 | Reactualizat 18 Iul 2021 | Expiră 19 Iul 2021

DIRECTOR DE VANZARI – UNGARIA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

STAR STONE este cel mai mare producător român de pavaje premium destinate sectorului rezidențial și compania cu cea mai mare creștere din industria de construcții din România in perioada 2016 – 2019.

Firma a fost inclusă de Financial Times anul acesta în „Top 1.000 cele mai performante companii europene” pe locul 550. Suntem cei care in ultimi 14 ani am reusit sa impunem trendul pavajelor premium destinate sectorului rezidential din Romania.

Din dorinta de dezvoltare si consolidare a echipei de vanzari la nivel international, căutam o persoana comunicativa, dispusa sa învețe, cunoscătoare a limbii maghiare, cu abilitați de vânzare si manageriale pentru a ocupa postul de DIRECTOR DE VANZARI – UNGARIA.

  • Experiență in managementul vânzărilor de materiale de constructii de minim 3 ani
  • Cunoașterea pieței Maghiare de materiale de construcții constituie avantaj
  • Capacitate de organizare, planificare și coordonare a echipei de vanzari din Ungaria
  • Disponibilitate la program prelungit si deplasări frecvente in UngariaCunostinte avansate de limba maghiara

Descrierea jobului

  • Conduce echipa de vanzari din Ungaria
  • Elaborează strategii si planuri pentru creșterea cotei de piața si acoperirea zonelor de distributie
  • Supervizeaza activitatile echipei de vanzari in prezentarea si promovarea produselor catre parteneri si clienti
  • Urmareste realizarea obiectivelor de vanzari lunare, trimestriale, anuale conform indicatorilor de performanta individuali si de echipa
  • Ofera asistenta tehnica si comerciala
  • Întocmește rapoarte privind situația vânzărilor, concurenta, noile trenduri pe piața, potențialii clienți
  • Participa la programele de pregatire profesionala in vederea atingerii nivelului maxim de performanta personala si de echipa
Cateva dintre beneficii:
  • Un pachet salarial foarte atrăgător si motivant, raportat la performanta!
  • Mașină de serviciu - Mercedes E-Class
  • Posibilitatea dezvoltării unei cariere profesionale într-o companie de succes, in plina expansiune
  • Oportunitate de a reusi in dezvoltarea unei piete externe
  • Apartenenta la o echipa manageriala de exceptie, parte din „familia STAR STONE
  • Sustinere in dezvoltarea profesionala prin training, coaching, mentoring
Daca simti ca iti place provocarea si crezi ca ai aceste calitati, alatura-te echipei STAR STONE!

Rezultatele, perseverenta si devotamentul tău fata de echipa vor fi răsplătite!

Mai multe informatii despre STAR STONE gasiti pe www.starstone.ro

Expirat

DIRECTOR DE VANZARI – UNGARIA  -  STAR STONE S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles