Publicat 13 Iul 2020 | Reactualizat 10 Aug 2020 | Expiră 13 Aug 2020

Director de Productie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare tehnice
- experienta in domeniul constructiilor din lemn;
- cunostinte generale de operare AutoCAD, limbaje de programare pentru comanda numerica;
- experienta relevanta in coordonarea si supervizarea echipelor de productie

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- planifica si coordoneaza activitatea de productie a structurilor prefabricate din lemn, pereti,sarpante etc
- se implica in procesul tehnologic de productie;
- monitorizeaza realizarea obiectivelor stabilite in timpul procesului de productie si propune masuri de eficientizare a activitatii;
- monitorizeaza si asigura la timp activitatea de service si mentenanta a utilajelor si echipamentelor de productie;
- identifica, introduce si mentine sub control procesele incluse in sistemul calitatii;
- raspunde de aprovizionarea in timp util a productiei cu materia prima necesara planului de productie;
- propune obiective si strategii de productie performante, cuantificabile;
- intocmeste periodic rapoarte catre managementul superior al societatii;
- contact permanent de colaborare cu serviciul tehnic, aprovizionare si economic al intreprinderii;

BENEFICII:
- perspective de dezvoltare profesionala si personala;
- pachet salarial motivant.
- asigurare medicala

Wood Structure este o firma din anul 2009 pe piata comerciala din Romania, dar incepand cu anul acesta suntem reprezentantii pe Transilvania ai Mitek Industries, o companie Americana care a fost fondata in anul 1943 si care este membra a grupului Berksire Hathaway- Warren Buffett. Suntem producatori de case,sarpante (acoperisuri) industrializate, tot ce inseamna structuri de lemn, depozite, constructii industriale, hale industriale,constructii agricole, manejuri, mansarde si plansee. Pe santier se realizeaza doar montajul, cu echipe specializate. Lemnul este uscat si tratat. Putem oferi un sistem de izolare complet, ecologic, pe baza de fibre si rasini pentru a intregi structura naturala de lemn si pentru a beneficia de o locuinta verde.
Pentru mai multe detalii puteti consulta siteul nostru https://woodstructure.ro/

Expirat
Director de Productie  -  Wood Structure

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles