Publicat 03 Mar 2021 | Expiră 03 Apr 2021

DIRECTOR de PRODUCTIE si MAISTRU CONTROL CALITATE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Fabrica de mobila din Davideni, Comuna Tibucani, Judetul Neamt angajeaza cu carte de munca:
- DIRECTOR DE PRODUCTIE
- MAISTRU CONTROL CALITATE.
Conditii obligatorii sunt experienta similara in domeniu de minim 5 ani si cunostinte riguroase de tehnologia prelucrarii lemnului.

Descrierea jobului

Oferim salariu motivant, bonusuri de indeplinire obiective, conditii de lucru excelente, un colectiv receptiv, motivat si interesat sa realizeze produse de cea mai inalta calitate.

De peste 25 de ani dam noblete lemnului masiv, piesele noastre de mobilier, usi de interior sau exterior, scari, punand in valoare manastiri si biserici, case, spatii de birouri, proiecte imobiliare de lux.

Usile Davide inglobeaza liniile moderne, culorile actuale si maiestria mesterilor care le realizeaza. Dar nu este doar atat. Spre deosebire de produsele lumii moderne, tehnologizate, bazate pe consum, usile noastre ofera caldura unui produs manufacturat, unicat am putea spune, alaturi de sufletul lemnului masiv pe care artizanii nostril il pastreaza si ii dau valoare. Usile noastre dainuie si aduc in spatiile unde sunt montate o parte din spiritul muntelui Ceahlau.

Expirat
DIRECTOR de PRODUCTIE si MAISTRU CONTROL CALITATE  -  MSIGROM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles