de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mar 2008 | Reactualizat 11 Apr 2008 | Expiră 14 Apr 2008

DIRECTOR DE PRODUCTIE- 2 pozitii cu locatia in Timisoara si Bucuresti

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Studii superioare finalizate in Constructii – Specializarea Constructii Civile, Industriale si Agricole
- Minim 5 ani experienta in activitatea de santier
- Minim 2 ani experienta in functie de conducere la o comapnie de constructii cu peste 100 angajati
- Carnet de conducere categoria B
- Persoana organizata si comunicativa, cu abilitati de analiza si planificare
- Abilitati de coordonare a echipei,
- Capacitate decizionala, spirit proactiv
- Spirit de echipa

Descrierea jobului

Grupul Imobiliar Trustee cauta pentru compania de constructii partenera, doi Directori de Productie, pentru dezvoltarile din Timisoara si Bucuresti, care vor avea urmatoarele principale responsabilitati:

- Planificarea, organizeazarea si supervizeazarea activitatii de constructii-montaj , ofertare-decontare, planificare si urmarire a lucrarilor
- Coordonarea si organizarea activitatii personalului din subordine ( responsabili puncte de lucru, sef compartiment instalatii, sef serviciu urmarire productie, sef serviciu tehnic, ingineri )
- Verificarea documentatiei emise de servicu tehnic
- Asigurarea respectarii graficelor de executie in functie de termenele de executie din contract , resurse si plan managerial
- Asigurarea realizarii lucrarilor in conformitate cu documentatia de executie, incadrarea lor in tolerantele admise de normative si conditiile de calitate impuse de beneficiar
- Dispunerea asigrarii calitatii lucrarilor si a mijloacelor necesare pentru atingerea parametrilor prevazuti in documentatia tehnica
- Propunerea de solutii pentru optimizarea metodelor de executie in vederea reducerii costurilor si solutionarea deficientelor tehnice aparute in timpul executiei

Oferim :
- Oportunitatea de a contribui la una dintre cele mai mari dezvoltari imobiliare din Timisoara ( Cartierul Noua Timisoara – zona Take Ionescu) si din Bucuresti
- Pachet salarial motivant
- Conditii de munca excelente
- Posibilitatea implicarii n diverse proiecte de dezvoltare imobiliara

Unul dintre cei mai mari promotori imobiliari la nivel national prezent pe piata imobiliara din 2003, care si-a inceput activitatea in Romania dupa o perioada de pregatire si experimentare in diverse tari din Europa si care dezvolta in prezent proiecte imobiliare in tara si in strainatate (Bucuresti, Timisoara, Hunedoara, Spania), pe care le puteti analiza pe pagina noastra de net: www trustee.ro

Expirat
DIRECTOR DE PRODUCTIE- 2 pozitii cu locatia in Timisoara si Bucuresti  -  Grupul Imobiliar Trustee

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles